top of page

O mně

Jmenuji se Kateřina, jsem duchovní terapeutka, majitelka značky Celestial, duchovní bytost, ale i manželka a matka.
 
Pomůžu vám vrátit se znovu sami k Sobě. Vzpomenout si a pocítit, kým jste pod nánosem vzorců a  programů, osvobodit se od nich a moci se plně nadechnout, ve svobodě a záři toho, kým skutečně Jste. Společně vás dostaneme ze zajetí myšlenek a emocí k jejich ovládnutí a očištění. K tomu, abyste si svou energii a spojení se svým Nitrem uměli udržet i během dne. K tomu, abyste se naučili naslouchat své duši a svému Nitru a šli životní cestou, která je v souladu s vaší duší i Vnitřní Jiskrou Života ve vás. 
 
 

katerina-4586_edited.jpg
1_edited.jpg

A ještě trochu víc...

Aktivní duchovní práci a studiu se věnuji už 13 let.  Absolvovala jsem mnoho kurzů a zasvěcení pod vedením duchovních průvodců a učitelů.

Jsem mistrem Reiki, jsem zasvěcena do několika léčivých terapeutických systémů - Ra-Sheeba 2, Shamballa 2, Atlanstké Léčení (Tifar), Ki-Mana... Absolvovala jsem výcvik pro energetické terapeuty, kurzy Já Jsem, práce s Anděly, Archanděly a Elohimy, kosmickými paprsky, práce s čakrami a merkabou, kosmickými živly, posvátnou sexualitou, technikami karmicko-energetické očisty... Umím nahlížet do Akáši, pracovat s energiemi Lemurie, Atlantidy i mystérii Egypta, se směrem gnosticismu i keylontiky... A mnoho dalších a dále se vzdělávám, rostu. Tím hlavním je pro mě ale vždy spojení se svou Vnitřní Jiskrou, prožitek a poznání duše a pochopení fungování multidimenzionality a morfogenetiky Bytí.

Díky všem těmto znalostem nejsem omezena jedním systémem,  jednou dimenzí, jedním pohledem. Nepracuji jen s lidskou úrovní vnímání, se stávající identitou. Ale s celou vaší multidimenzionální anatomií napříč časem a prostorem a jejími úrovněmi z různých směrů. Podle toho, co je pro vaše vědomí, vaši duši, ducha a Vnitřní Jiskru nejvhodnější v daný okamžik. 

Vše, co se nám v životě děje, je totiž pouhým odrazem toho, co se nachází v našem energetickém poli. Ovšem vrstev energetického pole je mnoho. Když se příčina nachází hlouběji a my danou situaci očistíme jen na úrovni stávajícího života a vědomí, jakmile se posuneme výš v naší úrovni vnímání, zobrazí se nám znovu. Jako bychom vylévali a umývali sklenici, ale neustále nám do ní znovu tekla špinavá voda. Společně tedy pronikneme postupně do hlubších vrstev a skrze pochopení, uvědomění a vysoké světelné frekvence a kódy vám pomůžeme pochopit, přijmout a transformovat danou lekci. Vyčistíme trubky a opravíme potrubí tak, abychom sklenici mohli naplnit už jen čistou vodou. Což se následně odrazí i na kvalitě, kráse a hojnosti v našem životě teď a tady.
 

kontakt

Mgr. Kateřina Soukupová
katerina@celestial.cz
+420 775 241 093

 

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp

KSP Project s.r.o.
Jedomělice 164, 273 78
IČ: 09761136

Díky, vaše zpráva byla odeslána.

bottom of page