top of page
1691153055647_edited.jpg

Kosmické multidimenzionální nauky

SYMBOL.png

KMDN 1

Kosmické multidimenzionální nauky jsou pro bytosti, které cítí svůj kosmický duchovní původ, cítí, že jsou zde jen na návštěvě kvůli poznání a chtějí znovu pocítit dotek svého domova.

První stupeň v teoretické  části nahlédne do tajů našeho kosmického původu, kým Jsme a odkud pocházíme. Projde úvod do kosmické anatomie zejména naší časové matrice z pohledu vesmíru i naší individualizované Jiskry.  Ujasní tedy úrovně našeho bytí a existence v časové matrici, zařadí například čakry, dimenze a základní úrovně vědomí do struktury kosmické anatomie. Seznámí také s principem naší Já Jsem Boží Přítomnosti, spojení s Ní a užití afirmací k duchovnímu růstu. Dále se pak věnuje základům duchovní práce, práce s energií na různých úrovních našeho multidimenzionálního bytí, práce s emocemi a myšlenkami, záměry. Projdeme také základní informace o druzích energetických bloků, programů a omezení, které nám brání ve spojení s naší duchovní Jiskrou, a jak s nimi můžeme pracovat, abychom je očistili a získali z nich Světlo poznání.

Meditační část obsahuje tři meditace. Jedna je zaměřená na spojení s naší Já Jsem Boží přítomností a pocítění našeho kosmického původu. 

Druhá meditace je pracovní technikou k základnímu harmonickému rozpouštění a očištění bloků v našem energetickém poli.

A třetí meditace obsahuje základní techniky ochrany a očisty na každý den.

 

Trvání kurzu: 9 - cca 15h

Cena kurzu vč. skript: 3 400 Kč

Pro přihlášení na kurz pište na soukupovakaterina@post.cz

Aktuální termíny kurzů jsou vypsané na úvodní stránce.


 

 Platba probíhá po potvrzení termínu bankovním převodem na základě vystavené faktury.

Nejsem plátce DPH. Zrušení je možné nejpozději 24h předem.

bottom of page