top of page

Kurzy a akce

Přijďte se zastavit, vymanit se z kolečka běžných povinností, tlaku a očekávání. Pojďte se vrátit sami k Sobě, přesáhnout svou mysl, naplnit a uzdravit svou duši a spojit se se svou duchovní podstatou.

Kurzy probíhají v Praze nebo ve Slaném. Aktuální termíny vč. místa konání najdete i na hlavní stránce dole.

Pro přihlášení na kurz pište na soukupovakaterina@post.cz nebo klikněte na rezervační systém u kurzu.

1_edited.jpg

Meditace s kakaem k ukotvení

V koloběhu vnějšího života je často těžké zastavit se a ponořit se do sebe, vnímat kým jsme a pohlédnout na náš život s odstupem. Naším životem se prolínají různá témata - vztahy, láska k sobě, sebevědomí, ženství a mužství, rovnováha a mnohá další. A málokdy máme šanci se zastavit a naladit se na ně. Naladit se na to, co v životě řešíme a jaké poznání se za tím skrývá. Co nám dané situace mají říct. 

 

Proto vznikly Meditace s kakaem, kde vás provedu duchovní meditací ve vysokých harmonizačních frekvencích a bezpečném prostoru, kdy se spojíte sami se Sebou a se svou duší a následně se naladíte na dané téma. Co pro vás téma znamená. Co vám vaše duše chce říct. Jaké vzorce a zábrany zde máte. Co můžete udělat, aby váš život v této oblasti plynul ve větší harmonii....?  

 

Po vedené části meditace budete mít prostor na vstřebání, popřípadě zapsání poznání, které vám přišlo. A následně tyto energie a poznání ukotvíme do našeho vědomí a fyzického těla pomocí ceremoniálního kakaa a sdílení, pokud budete chtít. 

Nejbližší termíny: 5. května 15 - 18h, Praha

Cena: 1 250 Kč

S sebou: pohodlné slavnostní oblečení, malý hrneček

1691153055647_edited.jpg

Meditační malování

Chcete ve svém životě rozvíjet duchovní ctnosti? Lásku, Moudrost, Duchovní Sílu....?  Poznat jejich pravou podstatu, esenci, přitáhnout je co nejvíce do svého života? Splynout s nimi a pozvednout svůj život a vnímání do vyšších frekvencí?

Na duchovním malování přesáhneme vzorce naší mysli, programy společnosti, rodu, všechna pokřivení a těžkosti, které se v našem vědomí nachází a naladíme se v hluboké meditaci na čistou esenci jedné ctnosti. S jejím poznáním se pak podíváme zpět na svůj život a jakým způsobem se v něm tyto ctnosti projevují. Necháme k nám promluvit naši Vnitřní Jiskru s prosbou o vedení a podporu.

A následně si svou vlastní frekvenci dané ctnosti zabudujeme do hmoty pomocí volné abstraktní malby. Vytvoříme si tak osobní duchovní zářič, který nám pomůže danou ctnost zabudovávat do života a postupně harmonicky transformovat omezující vzorce, které v sobě máme a které se nám v životě zrcadlí. 

Cílem není vytvořit obraz, ale zakotvit frekvenci ctnosti do hmoty. Nepotřebujete žádné malířské zkušeností či umělecké vlohy. 

Nejbližší termíny: květen

Cena: 950 Kč

Trvání: cca 2 h

Plátno a barvy jsou v ceně kurzu. S sebou doporučuji oblečení, které si můžete zašpinit (akrylové barvy nelze vyprat) a případně štětce, pokud chcete.

Na každém kurzu se naladíme na jednu z ctností, kurzy na sebe volně navazují.

6.jpg

Energetická relaxace

Stává se vám, že jste uzamčení ve vaší mysli? Odpojení sami od sebe, svého těla i své Vnitřní Jiskry? Cítíte, že ve vašem těle neproudí energie nebo tělo nevnímáte vůbec? Nemáte čas se zastavit nebo vám nejde se vrátit k Sobě v domácím prostředí?

Pak je pro vás vhodná Energetická relaxace - čas pro zklidnění, očistu mysli, spojení se svým Nitrem i fyzickým tělem, znovuprobuzení našich smyslů a proudění energie. Spojíme fyzické protažení a cviky k rozproudění energie a harmonizace čaker s aromaterapií, působení vysokofrekvenčních svící a vykuřovadel, očistou energetického pole, relaxační meditací a spojením se svou Vnitřní Jiskrou.

Dovolte si zastavit se a jen Být.

Nejbližší termíny:

Cena: 400 Kč

Trvání: 1h

shutterstock_342990884.jpg

meditační nauka

Těžko se vám medituje? Nedaří se vám zvládnout vířící myšlenky a emoce? Meditace vás nudí nebo usínáte? Nebo vůbec nevíte, jak na to?

Meditace je mnohem víc než relaxace a vnímání těla. Naučíte se kontrolovat svou mysl i tělo, očistit své energie, ochránit své pole i připravit meditační prostor. Povíme si o způsobech meditace , o naší jemněhmotné anatomii i o tom, jak se skutečně a jednoduše spojit se svou Vnitřní Jiskrou. Povíme si také o Učení o Já Jsem a použití afirmací, které je základem i mé osobní cesty. 

A hlavně budeme meditovat, abyste měli možnost vše opravdu prožít a pocítit.

Nejbližší termíny:

Cena: 3 400 Kč

Trvání: 9- cca 14h

1_edited.jpg

Chcete přijít?

Termíny kurzů a akcí vypisuji postupně. Jsou zveřejněné na domovské stránce.

Přihlásit se na kurz můžete e-mailem na soukupovakaterina@post.cz nebo proklikem na rezervační systém u kurzu, pokud je k dispozici. Do mailu stačí napsat vaše jméno, termín a kurz, na který se chcete zapsat a vybraný způsob platby. Vaši přihlášku vám potvrdím v odpovědi na váš e-mail.

Kurz můžete uhradit převodem na účet na základě faktury (před kurzem) nebo v hotovosti/QR kódem na místě před začátkem.

Informace ke kurzům:

  • Prosím o příchod nejpozději 5 minut před začátkem.

  • Před kurzem/akcí je vhodné vyhnout se alkoholu, stravovat se zdravě, dopřát si kvalitní spánek a relaxaci.

  • Doporučuji pohodlné, ale slavnostní světlé oblečení. Pokud jste zvyklí meditovat na zemi, můžete si přinést meditační polštář či polštářek na židli. 

Pokud užíváte psychofarmaka a rádi byste přišli na kurz, prosím, napište mi předem a domluvíme se, zda je pro vás kurz vhodný.

 

Pokud se necítíte dobře, jste nachlazení apod., prosím, zůstaňte doma.

bottom of page