top of page

Duchovní Terapie
Slovem

Pojďte odhalit a transformovat vzorce, které vás drží zpátky. 
Pojďte se vrátit sama k Sobě a nabrat duchovní sílu udělat změnu. 
katerina-4586_edited.jpg

Je to pro vás?

Máte pocit, že jste tak nějak ztratila sama sebe? Trápí vás nějaké téma či situace a nevíte, kudy dál? Máte pocit, že ať děláte cokoliv, nic nezabírá? Potřebujete znovu najít směr, který bude v souladu s vámi i s vaší duší? 

Podíváme se na to společně. V bezpečném prostoru, s hlubokou podporou vysokých duchovních energií. Provedu vás skrze vaše emoce, vaši hlavu, vzorce a přesvědčení až dál, k vaší duši, duchu, až k hlasu vaší Vnitřní Jiskry. Najdeme společně jádro problému. Proč se vám v životě objevuje to, co tam nechcete. Nebo naopak proč neproudí to, co byste si přáli. A co vám to má ukázat. Ve spolupráci s vaší duší a Vnitřní Jiskrou také přijdeme na to, jak postupovat dál, abyste se mohla posunout.

 

Vše, co se nám děje, celý náš život je tvořen tím, co se nachází v našem energetickém poli a tím, co jsme si předsevzali zde zažít. Když se setkáme s určitým tématem nebo situací, jen se nám do života zhmotňuje téma z hlubších úrovní. Můžeme se tomu věnovat z pohledu práce s tělem, myslí a emocemi, a i to je součástí procesu. Když však najdeme, pochopíme, přijmeme a transformujeme příčinu v hlubších úrovních, posuneme se mnohem rychleji, harmoničtěji a na více úrovních. 

Když jsme ponořeni do tématu, emočně se nás dotýká, je těžké pozvednout své vědomí a podívat se na situaci zvenčí, upřímně a otevřeně k sobě samému.  Je těžké slyšet hlas své duše a Nitra nebo přijmout, co nám říká.

Může být těžké propustit přesvědčení, situace, vztahy, přijmout to, co ve svém nitru už víme, co nám naši průvodci a vnitřní Jiskra říká, nebo udělat ono rozhodnutí, na kterém aktuální situace stojí.

A přesně s tím vám pomůžu. Dostat se přes veškeré pochyby, strachy, emoce až k hlasu své Vnitřní Jiskry. Spojit se znovu sama se sebou. Sebrat duchovní sílu podívat se upřímně a otevřeně na svůj život. Pochopit, co se vám děje a z jakého důvodu bez filtrů naší mysli. A získat vaše osobní hluboké niterné vedení a hlubokou podporu duchovních sfér, které vás jasně nasměruje kudy dál. K životu, který bude v souladu s plánem vaší duše. V souladu s láskou a harmonií. V souladu s vaší Vnitřní Jiskrou.

Co vám přinese?

 • spojení sama se Sebou

 • nadhled a odstup od dané situace

 • jasné a čisté informace od vaší Vnitřní Jiskry

 • odhalení příčiny problému, tématu, které se za tím ukrývá

 • způsoby, jak se posunout dál

 • transformaci vzorců a programů ve vaší mysli

 • úlevu a osvobození od tíhy, kterou jste cítila

 • energetickou láskyplnou podporu a prostor, kde se můžete otevřít

 • vaši vnitřní duchovní sílu na sobě pracovat

Co můžeme řešit?

 • vztah sama k sobě, spojení, udržení energie, sebelásku a sebeúctu

 • vztahy s ostatními - v rodině, s partnerem, dětmi, blízkými 

 • vaši práci, podnikání a jejich směr, důvod a cíle, vaše vnitřní naplnění

 • strachy, vzorce, omezení, tlak, které vás drží zpátky

 • nalezení nového směru v souladu s cestou vaší duše

 • váš duchovní rozvoj, prohloubení meditace a techniky

 • jak pracovat s energií a zapojit duchovno do běžného života

Kdo jsou moji klienti?

 • ženy i muži, kteří...

 • se chtějí spojit sami se sebou.

 • cítí volání své duše a Jiskry, ale neví, kudy k ní.

 • jsou ochotní na sobě pracovat a udělat změnu.

 • se chtějí osvobodit ze vzorců a omezení ve své hlavě.

 • chtějí žít život v souladu se svým Nitrem a plánem své duše.

 • potřebují podporu na duchovní cestě.

 • cítí, že jsou něčím víc než jen zdejší pozemskou osobou, chtějí objevit svůj duchovní původ a obnovit to, kým skutečně JSOU.

Co je duchovní terapie slovem?

Něco mezi koučinkem, energetickým léčením a rozhovorem se svou duší...

Duchovní terapie slovem je kombinace energetického léčení a rozhovoru.

 

Vytvořím bezpečný prostor naplněný vysokými duchovními energiemi přesně pro vás a vaši aktuální situaci. Ty vám pomohou očistit těžké energie ve vašem poli, projasnit vědomí, uvědomit si vzorce, programy, karmu, které vás svazují. Započnou proces transformace a uzdravování. Pomohou vám pocítit spojení s vaší duší i Vnitřní Jiskrou a jejich láskyplné vedení.

Zapojení vědomé mysli do procesu je nesmírně důležité. Dáváte tak najevo, že jste opravdu ochotni na tématu pracovat a posunout se dále. Přebíráte zodpovědnost za svůj život. Máte možnost situaci pochopit i na zdejší úrovni a dále s ní pracovat. Porozumět, jaké téma se za ní skrývá a získat z ní ono poznání. Nejste jen pasivním příjemcem léčivých frekvencí, ale činným a vědomým tvůrcem svého života. Léčení duchovními energiemi je silné a účinné. Máme zde však svobodnou volbu našeho vědomí. Pokud sami vědomě nezměníme svá přesvědčení a nastavení mysli, pokud sami vědomě nepodnikneme akční kroky ke změně, pak se opět dobrovolně vrátíme do původních omezení. A k tomu je potřeba i zde vědomě porozumět tomu, co a proč se nám děje a přijmout to.  

Proto spolu během terapie budeme mluvit. Pomocí koučinkových i dalších technik a zejména pomocí komunikace s vaší Vnitřní Jiskrou, duší a duchovními průvodci vás povedu hlouběji do daného tématu. Získáte informace od vaší Vnitřní Jiskry a vaší duše. Odhalíme vzorce, zranění, sabotéry a přesvědčení, které vám brání se posunout dál. Pomůžu vám zjistit, co s nimi můžete dělat a jak je přepsat. Objevit ústřední téma, které se za situací skrývá, a určit kroky, které v tuto chvíli můžete vy sami udělat ve svém životě, abyste se mohli posunout dál.

Během rozhovoru vám sepíšu základní informace, které spolu objevíme a kroky, pro které se rozhodnete, abyste se k nim mohli vrátit i doma. Vysoké duchovní energie zůstanou ještě pár dní ve vašem energetickém poli. Započnou proces léčení a transformace vašeho vědomí i života a hluboce vás podpoří. 

Vy sami, vaše vnitřní Jiskra víte nejlépe, co v dané situaci potřebujete

vidět, přijmout či pochopit.

Mým úkolem je pomoci vám odhalit a proniknout skrze hradbu vašich  přesvědčení, programů, strachů, myšlenek a emocí až ke spojení s vaším vnitřním vedením, s vaší vnitřní Jiskrou a přitáhnout čisté informace a energie, které zrovna potřebujete, abyste udělali další krok na vaší cestě.

katerina-4437 (4)_edited.jpg
1_edited.jpg

Duchovní terapie slovem

1 hodinová terapie
1 800 Kč

úterý/středa/pátek
10:00 - 17:00
nebo po domluvě

Praha, Slaný,
Kladno

Máte zájem o terapii? Napište mi a domluvíme společně termín. 
 

Konzultace probíhají vždy osobně. Sejdeme se u kávy nebo v přírodě (podle naší nálady a počasí) a hodinu věnujeme pouze vám.

Platba probíhá po domluvě termínu bankovním převodem na základě vystavené faktury nebo na místě v hotovosti či QR kódem. 
Storno schůzky je možné nejpozději 24h předem.

bottom of page